۰۶ مهر ۱۳۹۶
مهر ۶, ۱۳۹۶

متخصص ارتودنسی

مهر ۶, ۱۳۹۶ ۰ دیدگاه

متخصص ارتودنسی

ارتودنسی تنها به مرتب کردن دندان ها اختصاص نمیپردازد بلکه برای داشتن لبخندی زیبا تلاشی فراوان لازم است که مرتب کردن دندان ها از جمله ی این تلاش ها است . انتخاب یک متخصص ارتودنسی مجرب بسیار مهم است. زیرا داشتن لبخند ی زیبا همراه با سلامتی دندان ها بستگی به این انتخاب دارد ، به همین دلیل است که باید قبل از انجام این کار با دقت تمام در مورد متخصص ارتودنسی تحقیق کنید .

در اینجا ما شما را راهنمایی می کنیم تا تصمیمی دقیق تر بگیرید .

متخصص ارتودنسی :

متخصص ارتودنسی دارای مجوزی از است که بعد از فارغ التحصیلی از دانشکده دندانپزشکی به او تعلق می گیرد ، برای پیدا کردن این تخصص رقابتی بسیار در میان فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی وجود دارد. کسانی که انتخاب می شوند از دانشجویان ممتاز دوره خود هستند ، دانشجو باید بعد از تحصیل در رشته دندانپزشکی، ۶ _ ۴ هزار ساعت آموزش ببیند تا بتواند تخصص ارتودنسی را بگیرد . در ادامه ی مقاله می پردازیم به نکات مهم در خصوص انتخاب متخصص.

مهم ترین نکات در مورد انتخاب متخصص ارتودنسی :

در مطب یا در کارت ویزیت بیشتر پزشکان تخصصشان نوشته شده است .
با مراجعه به وب سایت نظام پزشکی می توانید از صحت تخصص آن ها با خبر شوید .
می توانید از دستیار ویا منشی دکتر داشتن این تخصص را جویا شوید .
تلاش کنید متخصصی را انتخاب کنید که از علم روز مطلع باشد زیرا از جدید ترین و بروز ترین براکت ها و سیم ها در طول درمان استفاده می کند که باعث می شود درمان با سرعت و عوارض کمتری پیش برود.

شما می توانید با استفاده ازتکنیک های ” ارتودنسی ، لمینیت دندان ، ایمپلنت دندان ، بیلیچینگ دندان ” و سایر تکنیک های دیگر لبخندی زیبایی داشته باشید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.